Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Fall Guys: Ultimate Knockout Nedir?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Fall Guys: Ultimate Knockout Nedir?

Fall Guys: Ultimate Knockout inceleme

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  fall guys.jpg
Görüntüleme: 31
Büyüklüğü:  167.7 KB

Bir çok engelli aşarak birinci olmayı amaçlayan bir oyun ama engeller kadarda işinizi zorlaştıran oyuncular bulunmaktadır bu oyuncuların arasından sıyrılıp bitiş çizgisine gitmeniz gerekmektedir. 100 rakiple karşınızdaki engelleri geçerek tur atlamaya çalışıyorsunuz kısacası anlatması basit olsa da oynarken maalesef bu kadar kolay olmuyor 100 kişiden belirli bir kişi diğer tura geçebiliyor her tur o geçecek olan sayı git gide düşüyor buda insanlar arasındaki rekabeti arttırıyor. Harita çeşitliliği oyunda gereği kadar var bu seçicilik sayesinde sürekli olarak aynı haritaları oynamadığınız için kolay kolay oyundan sıkılmıyorsunuz grafiklerin güzel durması da oyunu oynatan faktörler arasında yer almaktadır kostüm detayıysa şirin bir güzellik katmaktadır. Sistem gereksinimi hemen hemen her bilgisayarın kaldırabileceği bir sistem gereksinimi istiyor bu konuda da çoğu oyuncu daha rahat bir nefes alabiliyor çünkü günümüze bakınca yeni çıkan bir çok oyunu maalesef sistemimiz kaldıramıyor ama bu sıkıntıyı fall guys oyununda yaşayacağınızı düşünmüyorum. Oyun şuanda steam üzerinden 38.00 TL olaraktan satışa sunuluyor. Edition paketi ise 50.00 TL satılmaktadır. Anlatacaklarım bu kadar kısacası oyuna bir şans vermenizi öneririm iyi forumlar.

Fall Guys Sistem Gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit sadece
    İşlemci: Intel Core i5 veya AMD eşdeğeri
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950
    Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
    İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit sadece
    İşlemci: Intel Core i5 eşdeğeri AMD veya daha üstü
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / AMD Radeon HD 7950 veya daha üstü