Duyuru

Çöküş

MODERATÖR ALIMLARI BAŞLADI!

Moderatör alımlarımız başlamıştır. "MMO MODERATÖR ALIMLARI BAŞLADI" Konuyu ziyaret ederek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.
Devamını Gör
Daha Az Gör

Fivem server yedekleri nasıl alınır ?

Çöküş
X
 
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

  • Fivem server yedekleri nasıl alınır ?

    Öncelikle fivem server yedekleri nasıl alınır bu konu çok basit olduğu için sizlere özet geçeceğim.

    Eğer ki bir fivem sunucu serveriniz var ise nasıl yedekleyeceğinizi bilmiyorsanız size çok kısa bir şekilde bu konu hakkında bilgilendiriceğim.
    ilk olarak bu sunucunuz olan fivem serveri olması için bir VDS makinası olması gerekir. Paketiniz de kurulum olmalıdır. Fivem yedeğinizi almak istiyorsanız 2 şeyi almanız ve unutmamanız gerekir, ilk olarak paketinizin dosyasını rarlayıp up ederek ömürlük siteler de örnek Mega adlı dosyada sonsuza kadar saklayabilirsiniz. 2'ci almanız gerekli olan bu yedek ise database yedeği olmalıdır. Fivem sunucunuzdaki tüm roleplay için oluşturulan karakterler ve kıyafetleri , evleri , silahları, envanterleri, araçları, garajları, meslekleri vb market düzenlemeleri. Bütün her şey dahil database'nizde kayıt olur. Bu sebeple heidisql üzerinden database yedeğinizi almak zorunda kalırsınız. Bu yedek 1mb civarı olmasa bile paketinizi ve klasöre rarlarken bunu da içine eklerseniz yedeklemiş olursunuz.Hazırlanıyor...
X
Reklam Kodu
Reklam Kodu