Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Akali, Efendisiz Suikastçı - League Of Legends

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Akali, Efendisiz Suikastçı - League Of Legends

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: Akali_0.jpg
Görüntüleme: 12
Büyüklüğü: 127.8 KB


  Akali, Efendisiz Suikastçı

  Birçok kaynakta ve Kinkou'da Gölge'nin yumruğu olarak bilinen Akali, küllerinden tekrar doğuyor.. Artık tamamen halkının ihtiyaç duyduğu ölümcül silah olmaya hazır.. Her şampiyonun bir ustası vardır. Shen'den öğrendikleri ve yetenekleri ile Gölge'nin has yumruğu, Saldırılarını tek başına yapıyor. Sihirdar Vadisinde yankılanan sesiyle sessiz saldırılarının sonucunda herkese bir mesaj vermek istiyor. ''Efendisiz Suikastçıdan Korkacaksın.''

  Pasif Suikastçının Damgası
  Açıklama Bir şampiyona yetenek hasarı vermek, hedefin etrafında enerji halkası oluşturur. Bu halkadan geçmek Akali'nin bir sonraki normal saldırısına ilave menzil ve hasar sağlar.
  Q Beş Nokta Saldırısı
  Açıklama Akali beş kunai fırlatarak ilave saldırı gücü ve yetenek gücüne bağlı olarak hasar verip yavaşlatma etkisi uygular.
  W Alacakaranlık Perdesi
  Açıklama Akali bir duman bombası atar ve kısa süreliğine hareket hızı kazanır. Perdenin içindeyken Akali görünmez olur ve rakiplerin yetenekleri veya saldırılarıyla hedef alınamaz hale gelir. Saldırmak veya yetenek kullanmak Akali'yi kısa süreliğine açığa çıkarır.
  E Çevik Silah
  Açıklama Geriye doğru sıçrayarak büyü hasarı veren bir shuriken fırlatır. İsabet alan ilk rakip veya duman bulutu işaretlenir. Yetenek yeniden kullanıldığında işaretli hedefe atılarak fazladan hasar verir.
  R Kusursuz İnfaz
  Açıklama Akali belli bir doğrultuda sıçrayarak isabet alan rakiplere hasar verir. Yeniden kullanım: Akali belli bir doğrultuda atılır ve isabet alan bütün rakipleri infaz eder.
Hazırlanıyor...
X