Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

11.4 Yama Notu

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • 11.4 Yama Notu

  Bu yamada Samira gibi kısa menzilli şampiyonların oradan oraya uçup rakiplerini kesip biçtiği alt koridoru gözden geçiriyoruz. Durumun farkındayız, işte bu yüzden Samira'nın başı belada. Kazanma oranı makul seviyelerde olsa da yasaklanma oranı aşırı yüksek. Bu değişikliklerin ona karşı oynamayı daha keyifli hale getireceğini düşünüyoruz.

  Kesip biçmek demişken, Katarina'da (ve Urgot'ta) birtakım ayarlamalara gidiyoruz. Kraken Katili'nde yaptığımız değişikliklerden fazla olumsuz etkilenen isabet etkisi dizilimlerini yeniden etkili hale getiriyoruz. Eşya değişikliklerinden dolayı güçlendirilmesi gereken diğer şampiyonlardan ikisi de Fiora ve Lee Sin.

  Bu yamada fazla güçlendirme olduğunu düşünüyorsanız, bunun sebebi ormancıların genel gücünü azaltmak istememiz. Kamplar artık daha az altın ve deneyim sağlayacağı için ormancıların gücü, oyunların gidişatını eskisi kadar belirlemeyecek. Artık galibiyetinizin (veya mağlubiyetinizin) meyvelerini, takım arkadaşlarınızla eşit bir şekilde paylaşabilirsiniz!

  Ufak bir not: Bu yamada yeni kostüm yok. Ama 11.5'te tatlı mı tatlı içerikler sizi bekliyor!
Hazırlanıyor...
X