Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

PvP Server Tanıtımları

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Çözüldü PvP Server Tanıtımları

  Site Adı: Metin2 Pvp Serverler - Pvp Server - Pvpserverler.gen.tr
  Site Konusu: Metin2 pvp serverler tanıtımı yapabilirsiniz. Pvp serverler listesinden istedigin metin2 pvp oyununu bulabilir ve oynayabilirsiniz.

  2008'li yıllarda ülkemizin tanıştığı Metin2 oyunu hala daha yüz binlerce aktif oyuncuya sahiptir. Bu oyun sürekli olarak kendini geliştirdiği için oyuncular grafik özellikleri düşük olan bu oyunu hala daha oynamaktadır. Resmi sunucunun yanı sıra Metin2 pvp adı verilen birbirinden bağımsız ve farklı özelliklere sahip birçok oyun bulunmaktadır. Bu oyunlar kendi aralarında özelliklere göre farklı kategorilere ayrılmaktadır. Metin2 pvp serverler hala daha popülerliğini korumaktadır çünkü bu oyunlar oyuncuların kendi tarzlarını yansıtan özelliklere sahiptir.

  Birçok Pvp serverler oyuncusu bu oyunda Zor ve TR Tipi Server adı verilen oyunları oynamaktadır. Bazı oyuncular ise sadece WS atmayı tercih ettiği için Wslik oyunlara yönelmektedir. İşte bu sebeple de Metin2 PvP sunucuları hala daha popülerliğini koruyabilen oyunlardır. Web sitemiz üzerinden dilediğiniz türdeki oyunların detaylı tanıtımlarına ulaşabilirsiniz.
Hazırlanıyor...
X