Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

TurkWoW açıldı.Türklere özel yeni World Of Warcraft LK private serverı.

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • TurkWoW açıldı.Türklere özel yeni World Of Warcraft LK private serverı.

  https://turkwow.online/


  TÜRKİYE özel WOTLK sunucusu açılmıştır. Naxxramas sezonu ile başlıyor. Sunucumuz x10 XP Rate olup 20 level olduktan sonra direkt 80 olacaksınız. 80 lvl olan İlk 50 oyuncuya belirli miktarda Emblem of Heroism verilecektir.


  Random Dungeon Finder ( RDF ) heroic olarak girdiğinizde verilen Emblem of Heroism bonusu boslar hariç 4 adettir.


  Arena Puanları haftada 2 kez olmak üzere 2x olarak ayarlanmıştır. Honor Rate x5 olarak ayarlanmıştır.


  Honor Rate x5 olarak ayarlanmıştır.


  Meslekler 5x Rate olarak ayarlanmıştır.


  Reputation 3x olarak ayarlanmıştır.


  Online Reward Sistemi mevcuttur. Oyunda olduğunuz her saat başı otomatik olarak heronuza 1 ADET EMBLEM OF HEROISIM eklenecektır.


  Başlangıçta çantanızda Heirloom itemler mevcut olacaktır.


  Transmog sistemi mevcuttur


  70 Raidleri kapalıdır.İleride Wotlk expansionuna update olmuş şekilde gelecektir. İlk sezon Naxxramasa eşit Zul Aman raidi mevcuttur. Bossların mekaniği değiştirilmiştir ve kestiğiniz taktirde alacağınız lootlar Naxxramas 10 MAN olarak ayarlanmıştır. Yani haftada 1 yerine 2 kez Naxxramas yapmış olacaksınız.


  Oyundaki %280'lik uçan binek hariç tüm trainler ücretsizdir. Buna Northrend Flying Trainer da dahildir. Class trainerlarında öğreneceğiniz skiller de ücretsizdir.


  Her sezonda World First kazanan Raid topluluğuna ekstra ödül verilecektir.


  Boss Announcer sistemi mevcuttur. Örneğin: ''X ve arkadaşları Z bossunu kesmişlerdir.Tebrik ederiz'' gibi bir yazı ile tüm serverın görmesi sağlanacak.



 • #2
  Yeni gelen Referans sistemi ile davet ettiginiz 3 oyuncu icin, ^^ Rivendare's Deathcharger ^^ binek ödülü ve 25 EMBLEM OF VALOR verilecektir. Sistem su sekilde isleyecektir. Sizin davet ettiginiz kisi, sitemiz de üye olurken, oyundaki karakterinizin ismini Referans kısmına yazdıktan sonra kayıt olacaktır. Oyuna sizin referansınızla baslayan kisilerin Minimum 3.2 k GearScore olması zorunludur. Referans ile gelen kisilerin ( Oynama zamanı olarak minimum 2 gün -- IP kontrol , Gearscore vb. ) seyler kontrol edildikten sonra davet eden arkadasa odulu verilecektir.

  -CROSS DUNGEONLAR MEVCUTTUR. Ally ve Horde olarak raid bg ve dungeonlara girebilirsiniz.Bgleri kazanan tarafa x3 heroism otomatik olarak verilecektir. Transmog vendordan 10 badge of justice karşılığında tmog yapabilirsiniz. Badge of justice olayı bglerde aldıgınız her kill de CURRENCY bölümüne otomatik eklenmektedir. Transmoglarımızda polearm takıyor olsanız bile sevdiğiniz bir Axenin tmogunu koleksiyona eklediğiniz zaman axe cevirebilirsiniz. 1-1 olayı olmamaktadır. Yani sadece polearm-polearm olmamaktadır.Oyuncunun tamamen özgürlüğüne bırakıldı.

  -Naxxramas Sezonu ve Deadly Gladiator sezonu ile baslayan sunucumuzun tüm ödemeleri yapılmıs olup 1000mbps download 400mbps upload ve 64 gb üzerine kurulu paris sunucusu vardır. Sabit 40-70 ms almakla beraber delay olmamaktadır.
  -Naxxramas raidlerine yavaştan başlanmakta olup 5 boss kesilmiştir.

  SİZDE BU HEYECANA KATILMAK İSTERSENİZ SEVE SEVE YARDIM EDİLECEKTİR LİDERLERİMİZ TARAFINDAN.

  Yorum Yap


  • #3
   Our server, which started with the Naxxramas Season and Deadly Gladiator season, has all payments made and there is a paris server built on 1000mbps download 400mbps upload and 64gb. Although it takes 40-70 ms, there is no delay. -Naxxramas raids are starting slowly and 5 bosses have been cut. see herehttps://apkrail.com/

   Yorum Yap


   • #4
    Thanks for letting us know about it, these information are really awesome. You should be share the installation method of this game. Also check out dragon city hack apk it provide you complete apk file with unlock features. You can easily download and install it

    Yorum Yap

    Hazırlanıyor...
    X