Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Albion Online ?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Albion Online ?

Albion Online ?

Öncelikle bu yazı Google üzerinden MMORPG oyun ararken bu oyuna denk gelmiş bir yeni oyuncu tarafından yazılmıştır.

Günlük hayatta Youtube üzerinden video izlerken sürekli karşımıza çıkan Albion Online Sanbox MMORPG videomu kesmeye değecek bir oyun mu?
    Oyuna geçenlerde başlamaya karar verdim yaklaşık 2 - 3gb gibi bir boyutu var benim içi çok iyiydi çünkü diskim kestiğim jediların kılıçlarıyladolu.Oyunu açtım karakterimi yarattım trainingi atladığımı sanıyordum fakat atlamadığımı oyunda tek olduğumu farkedince anladım.Training kısasürdü quest alıp yapmaya dayalı bir trainingdi.Daha sonra anladığım kadarıyla diğer yeni oyuncularla birlikte başka bir training bölgesine ışınlandık.
    Bu bölgede bol bol quest alıp oyunun temellerini öğrendik bazı classları birlikte kullanabildiğimizi anladım.Oyun içinde class seçmek değilde silahseçimiyle class belirleme var.İstediğin zaman başka silaha geçebiliyorsun.Ben yay aldım yaratık kesmeye devam edip görevleri bitirdim.
    Görevleri bitirince artık kendi yolunu bulacaksın tarzında birşey söyleyip beni kendi başıma bıraktı.Ondan sonrasına bakamadım dediğim gibi yeni biroyuncu olarak yazıyorum bu yazıyı devam edersem ve talep gelirse devam edebilirim Albion Online yazılarına.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.  Resmin ismi:  albionfoto.jpg Görüntüleme: 23 Büyüklüğü:  87.5 KB
    En son düzenleyen admin; 22-04-2021, 11:45.

Güzel konu olmuş ellerine sağlık.

Yorum Yap

clash of clans a benziyor denemeye değer fakat zaman harcamaya değer mi

Yorum Yap

Hiç oynamadım. Ama merak ediyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X