Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Blade&Soul:Revolution İnceleme

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Blade&Soul:Revolution İnceleme

  Blade&Soul:Revolution Genel Bakış

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: blade-and-soul-revolution-mobil-mmorpg.jpg
Görüntüleme: 19
Büyüklüğü: 129.1 KB


  Blade&Soul:Revolution bir sınıf seçerek başladığınız sıradan bir MMORPG mekaniğe sahiptir. Oyunun şu anki sürümü, farklı ırklarla sınıflandırılmış birden fazla sınıf sunuyor. Bu sınıflar Kung Fu Master, Blade Master, Destroyer, ve Force Masterdır. Bir sunucuda başlangıçta en fazla 2 karakter oluşturabiliyorsunuz sonrasında daha fazla karakter oluşturmak isterseniz Mağazadan satın alabilirsiniz.

  Blade&Soul:Revolution P2W'mi

  Blade&Soul:Revolution para harcayan oyunculara benim açımdan büyük avantajlar sağlamaktadır. Oyun içi parayı gerçek parayla satın alıp kendilerine itemler alabiliyorlar buda oyunu bana göre açık bir şekilde p2w yapmaktadır. Ayrıca daha hızlı bir şekilde gelişebileceğiniz tonla item sunmaktadır bunlara da kolay yoldan para vererek itemlere sahip olabiliyorlar.

  Oynanış

  Blade&Soul:Revolution çoğunlukla otomatik savaş moduyla oynuyorlar ancak otomatik savaş modunu devre dışı bırakıp manuel olaraktan oynayabilirsiniz. Oyunda ekipman, iksir, kıyafet vb gibi her türlü şeyi hazırlayabilirsiniz. Diğer tüm oyunlar gibi başlangıçta kolay bir şekilde ilerleyebiliyorsunuz ve bu ilerlemenin sonunda karakteriniz güçlendikçe karşınızdaki görevler ve yaratıklarda zorlaşıyor.

  Son İnceleme


  1-) Harika bir grafiğe sahip.
  2-) Sıkılmamanız için bir çok oyun modu bulunmaktadır.
  3-) Gerçek para harcayarak çoğu iteme sahip olabiliyorsunuz buda oyunu P2W yapıyor.
Hazırlanıyor...
X