Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İnternet Girişimcilerine Özel 5 Mobil Uygulama Fikri

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • İnternet Girişimcilerine Özel 5 Mobil Uygulama Fikri

  1) Vergi/Fatura Uygulaması

  Eskiden vergi dairelerinde sıra beklemekten sıkılmışsınızdır. Bu uygulamada internet üzerinden kolaylıkla araba, ev vergilerinizi ve faturalarınızı yatırabileceksiniz.

  2) Restoran Rezervasyonu Uygulaması

  Eşinizle veya dostunuzla yemek, cafeler ve restorantlara gitmişsinizdir. Rezervasyonlar hep dolu oluyor ve işlerinizi iptal ediyorsunuz. Bu uygulama sizin kolay rezervasyon yapmanızı sağlıyacaktır.

  3) Yerel Yemek Siparişi Uygulaması

  İşlerinizden dolayı yoğun musunuz açıktınız ve sipariş vermek istiyorsunuz. Oturduğunuz yere cafeler restorantlar uzak mı? Bu önereceğim uygulamada hesaplı hızlı istediğiniz Yemek menüsünü uygun fiyata alabilceğiniz bir yemek uygulaması ve afiyetle yemeğinizi yeme fırsatınız olucaktır.

  4) Sağlık Kontrolü Takipçisi

  Gün içerisinde spor mu yapıyorsunuz sağlık sorunlarınızı ihmal mi ediyorsunuz. Bu uygulama sizi büyük bir dertten kurtaracaktır.

  5) Hediye Bulucu

  8 Mart Dünya kadınlar günümü yaklaşıyor annenize veya sevgilinize 14 şubatta hediyemi almak istiyorsunuz hediye aramaktan vazgeçebilceğiniz android akıllı telefon uygulaması önereceğim sizlere isteğiniz çeşitli hediye ve çiçek teslimatı sunuyor.Hazırlanıyor...
X