Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

GTA 6 Çıkış Tarihi Teorisi açıklandı

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • GTA 6 Çıkış Tarihi Teorisi açıklandı

  The 4chan post rockstar'ın GTA 6'yı duyurduğu kesin bir tarih sunmuyor, ancak "haber Tel sanatının zaten bitmiş ve hazırlandığını" belirtiyor ."Bu, şirketin şu anda bu yılın başlarında potansiyel olarak başlık için bir duyuru hazırladığını gösteriyor. Basın açıklaması bilgileri ve varlıkları, bir tanıtım Fragmanı tamamlandıktan sonra hazırlanacak son şeylerden biri olacaktır. Yine de, Rockstar GTA 6'yı duyurmayı seçse bile, yakında hazır olacağı anlamına gelmez. Bethesda, 2018'de the Elder Scrolls 6 üzerinde çalıştığını açıkladı ancak bu sürüm en erken 2025 yılına kadar beklenmiyor.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: gta 6.jpg
Görüntüleme: 7
Büyüklüğü: 264.8 KB

  Post, GTA 6 için çalışmanın on yıl önce başladığını ve "GTA'DA hiç durmadığını" söylemeye devam ediyor. RDR2 crunch vahşi olsa bile ."Rockstar'ın GTA 6 üzerinde çalışmaya ne zaman başlayabileceğine dair en iyi tahminler, oyun gazetecisi Jason Schreier'den geliyor ve"hala bir yol uzakta " olduğunu belirtti ve hala gelişimin ilk aşamalarında olduğunu öne sürdü. GTA 6'nın gelişiminin en erken sözü IGN'DEN geldi başlık üzerinde çalışmanın aynı yıl başladığını belirten 2016 yılında yayınlanan bir hikaye. Bu, rockstar'ın yakında ortaya çıkacak bir şeyleri olabileceği anlamına gelebilir ve şirketin GTA serbest bırakma stratejisini nasıl değiştirebileceğine dair popüler bir teori ile birlikte gider.

  İddia edilen sızıntı, rockstar'ın GTA Online'ın mevcut sürümünü desteklemeye devam edeceğini ve gta 6'yı yeni nesil bir genişleme olarak ekleyeceğini iddia ediyor. Bu, Schreier'in raporuyla çakışıyor ve şirketin Blizzard'ın geliştiriciler için daha küçük son teslim tarihlerini daha yönetilebilir hale getirmek için iki yıllık World Of Warcraft uzantılarını nasıl yayınladığı gibi, gelecekteki oyunları parça parça yayınlamayı düşündüğünü ortaya koydu. Tüm bunlar havada kalır, çünkü bu en son herhangi bir şekilde doğrulanabilir değildir. Yine de, Grand Theft Auto 6'nın oyuncuların bir zamanlar düşündüğünden daha uzak olması mümkündü
  Eklenen Dosyalar
Hazırlanıyor...
X